Mastermind
program

Udělejte krok vpřed
meeting

Vytvořili jsme prostředí v online světě pro všechny, kteří chtějí pozvednout svůj životní styl & výkonnost ve stejně smýšlejícím kolektivu.

Skupinový coaching klíčových
životních oblastí

Chcete posunout nejen sebe, ale i celou vaši firmu?

Rozvoj jednotlivců je nám stejně blízký jako rozvoj početných skupin. Umíme to jak skrze jednorázové workshopy, tak i dlouhodobé intenzivní spolupráce. Přesvědčte se sami.

Strava

Vneste do svého života funkční stravovací návyky, co podpoří mentální i fyzický výkon.

Pohyb

Proč a jak začít cvičit silově? Jak individualizovat přístup k pohybu? Běhat, či neběhat?

Regenerace

Sblížíme vás se spánkem, důležitostí rutin, pomůckami pro fyzickou i mentální regeneraci a dalšími praktikáliemi.

Komunikace & networking

Podobné situace, podobné překážky, podobné výzvy. Překonejte je s pomocí kolegů z oboru a dvou zkušených koučů.

Mastermind pro CEO

PRO CEO
ONLINE
CZ/EN

Každodenní kombinace vysoké míry stresu, zodpovědnosti & vyčerpání představuje z dlouhodobého hlediska reálné riziko. Pojďme se mu společně vyvarovat aplikováním ověřených a funkčních praktik, které k lepšímu ovlivní i osobní život.

up
Maximalizace potenciálu
part
Propojení s like-minded lidmi
bullseye
Vyšší fyzická i mentální výkonnost
To mě zajímá
listing

Mastermind pro HR

PRO HR
ONLINE
CZ/EN

Získejte do svých rukou znalosti a nástroje, díky kterým bude vzroste kvalita života nejen vaše, ale i kolektivu vašich svěřenců. Poznejte prostor určený ke sdílení vědomostí, ale také zkušeností lidí z branže.

comment
Zlepšení komunikace
medal
Zvýšení sebedůvěry
jingjang
Rozšíření obzorů ve oblasti well-beingu zaměstnanců
To mě zajímá
undestanding
Dlouhodobá spolupráce
Naši partneři:
tereza

“Měli jsme možnost spolupracovat s Romanem a jeho firmou několikrát. Oceňuji především velkou flexibilitu a možnost trénink nebo školení ušít dle potřeb firmy. Dále velmi dobrou angličtinu, která byla pro naši firmu plnou rodilých mluvčí zásadní. Zmínila bych také velmi dobrou komunikaci a profesionální přístup ve všech ohledech – od organizace až po realizaci.“

Tereza Trnková
HR manager @ FNZ group
kristyna

Na základě doporučení jsem se obrátila na Romana a Šimona, kteří se specializují na zdravý životní styl a poskytují školení v této oblasti. Jelikož jsme IT firma, potřebovala jsem školení, které naše zaměstnance bude hlavně bavit a ukáže jim, že cesta ke zdraví nemusí být vždy složitá. Celá spolupráce byla skvělá - komunikace, dohodnuté podmínky, flexibilita i samotné školení. Můžu tedy s důvěrou doporučit jejich služby 😊

Kristýna Říhová
HR manager @ Pixel Federation
petr

Vitruvio? Celá spolupráce probíhala hladce a na míru. Vše bylo skvěle uchopitelné, hlavně kvůli interaktivním workshopům, které jsou nejen praktické, ale i tak zábavné, že byste si mohli myslet, že jste na stand-up comedy show. A není překážkou, pokud máte v týmu anglicky mluvící, Vitruvio to zvládne s přehledem. Takže pokud hledáte něco, co posune vaši firmu a zaměstnance na novou úroveň, doporučuji vám poslat klukům pozvánku na kafe. Jsou to právě oni, kdo vám může pomoci dostat se tam, kam chcete.

Petr Oulehla
Owner @ Foxy cz