Dlouhodobé
spolupráce

Vydejme se na společnou cestu
ceo

Starat se o zdraví, pohodu i produktivitu lidí ve firmě je důležitý, avšak nelehký úkol. Jsme tu od toho, abychom tuto odpovědnost přebrali. Na konci naší cesty si společně užijeme nepřehlédnutelné změny, které posunou vpřed každého jednotlivce a s ním i celou firmu.

SPÁNEK A SPÁNKOVÁ HYGIENA
TIME MANAGEMENT
POHYB A TRÉNINK
KAŽDODENNÍ VÝŽIVA
PREVENCE VYHOŘENÍ
VÝŽIVA VE SPORTU
OSOBNOSTNÍ ROZVOJ
MENTÁLNÍ FOKUS
RANNÍ/VEČERNÍ RUTINY

Více energie a vyváženější život pro váš tým.

Každá dlouhodobá změna vyžaduje pevné základy. Náš 4 týdenní program přinese nejen to, ale i nasměrování a podporu pro každého člena vašeho týmu. A pokud Závěrem každého z programů může být i společný zážitkový teambuilding.

Účastníkům poskytneme opravdu vyfiltrované informace a nástroje v oblastech výživy, pohybu, regenerace a mindsetu, které jsou nezbytné k dosažení té vytoužené rovnováhy.

Krátkodobá spolupráce

4 týdenní program

Během měsíce přivedeme vaše klíčové zaměstnance k nárůstu kapacity, kterou mohou dále investovat.  Jak? Skrze čtyři pilíře zdraví. Pohyb, výživa, spánek, a v neposlední řadě - mindset.

rise
Zvýšení každodenní energie a produktivity
smile
Lepší schopnost řízení vlastního času i stresu
team
Nárůst motivace jednotlivců i celého týmu
To mě zajímá
Krátkodobá spolupráce

8 týdenní program

Pokud vám 4 týdenní program přinese ovoce, máte možnost navázat dalšími 4 týdny a posunout každý pilíř ještě o kus dál. Možnost vstoupit do 8 týdenního programu je tu samozřejmě také.

accept
Vše ze 4 týdenního programu
rise
Práce na individuálních plánech účastníků
smile
Prohloubení každého ze 4 pilířů
team
6 týdenní interní výzva
To mě zajímá
Dlouhodobá spoluráce (6 a více měsíců)

Začlenění kultury zdraví ve firmě

Kdo většinou dosáhne úspěchu? Ten kdo je konzistentní. Finální 4 týdny se budeme soustředit na upevňování klíčových návyků a řešení individuálních bariér účastníků. Opravdu zdravá firemní kultura už napořád.

accept
Vše z 8 týdenního programu
rise
Silný kolektiv s Vitruviánským mindsetem
smile
Měřitelně zvýšená spokojenost a produktivita kolektivu
team
8 týdenní interní výzva
To mě zajímá
Z čeho se skládají naše programy?

Společně pro vás vytvoříme dlouhodobý plán odpovídající vašim potřebám.

Pokud váháte, obraťte se na nás a společně navrhneme ideální způsob, jak spolupráci uchopit. Pokud již nyní víte, že hledáte spíše něco nárazového, prozkoumejte naše jednorázové workshopy.

Zábavné a interaktivní workshopy

Oproti těm jednorázovým jsou systematicky rozdělené do ročních období a postupně na sebe navazují a rozvíjí se.

Praktické a tématické team buildingy

Každý bude jiný, ovšem vždy navazující na to, co jsme se již společně naučili.

Interní výzvy
a odměny

Probudíme v lidech soutěživost v tom nejlepším slova smyslu.

Sportovní lekce přímo u vás ve firmě

Už nemusíte hledat spolehlivé externisty na lekce jógy, skupinových tréninků nebo meditací. Od toho jsme tu my a náš tým.

Individuální
konzultace

Koučové jsme byli a budeme. Proto je tu vždy možnost individuálního sezení.

Q&A setkání

Zde vyřešíme aktuální dotazy a překážky jednotlivců online nebo offline formou.

Naši partneři:
tereza

“Měli jsme možnost spolupracovat s Romanem a jeho firmou několikrát. Oceňuji především velkou flexibilitu a možnost trénink nebo školení ušít dle potřeb firmy. Dále velmi dobrou angličtinu, která byla pro naši firmu plnou rodilých mluvčí zásadní. Zmínila bych také velmi dobrou komunikaci a profesionální přístup ve všech ohledech – od organizace až po realizaci.“

Tereza Trnková
HR manager @ FNZ group
kristyna

Na základě doporučení jsem se obrátila na Romana a Šimona, kteří se specializují na zdravý životní styl a poskytují školení v této oblasti. Jelikož jsme IT firma, potřebovala jsem školení, které naše zaměstnance bude hlavně bavit a ukáže jim, že cesta ke zdraví nemusí být vždy složitá. Celá spolupráce byla skvělá - komunikace, dohodnuté podmínky, flexibilita i samotné školení. Můžu tedy s důvěrou doporučit jejich služby 😊

Kristýna Říhová
HR manager @ Pixel Federation
petr

Vitruvio? Celá spolupráce probíhala hladce a na míru. Vše bylo skvěle uchopitelné, hlavně kvůli interaktivním workshopům, které jsou nejen praktické, ale i tak zábavné, že byste si mohli myslet, že jste na stand-up comedy show. A není překážkou, pokud máte v týmu anglicky mluvící, Vitruvio to zvládne s přehledem. Takže pokud hledáte něco, co posune vaši firmu a zaměstnance na novou úroveň, doporučuji vám poslat klukům pozvánku na kafe. Jsou to právě oni, kdo vám může pomoci dostat se tam, kam chcete.

Petr Oulehla
Owner @ Foxy cz