Objevte s námi zdravý
přístup k práci

Kdo jsme?
meeting

Naše motivace vychází z osobních zkušeností a pozitivních vlivů, které jsme sami zažili díky investování do svého rozvoje a péče o vlastní zdraví. Nyní nastal čas přenést tyto benefity na firemní prostředí a pomoci dalším společnostem vytvořit kulturu podpory a růstu pro své zaměstnance.

Poznejte naši misi

Harmonie zdraví a práce:
Budujeme lepší svět.

Naše vize

Well-being každého z nás je cesta ke spokojenosti a úspěchu

Věříme, že štěstí a úspěch vyplývají z dobrého stavu našeho fyzického i duševního zdraví. S našimi programy a službami se proto zaměřujeme na komplexní péči o well-being, podporujeme fyzickou kondici, duševní rovnováhu a osobní růst.

Naše mise

Dlouhodobé zkušenosti a science-based informace v praxi

Ve světě přehlceného informacemi je těžké rozpoznat, kterých rad je dobré se držet a kterých nikoliv. Naše práce je proto založena na pevných vědeckých poznatcích a praktických zkušenostech. Ty dohromady převádíme ve snadno vstřebatelné postupy, díky kterým můžeme poskytnout ty nejúčinnější služby pro rozvoj a zdraví zaměstnanců v podobě, co neodradí.

Naše hodnoty

Work-life balance nemusí být prázdný buzzword

Zní to až příliš melancholicky? Víme. Věříme však, že harmonie mezi prací a osobním životem je klíčovým pilířem šťastných a produktivních jednotlivců. Toho lze dosáhnout pouze tehdy, kdy v obou aspektech rovnováhy člověk prosperuje, nekompenzuje jeden druhým a naopak.

Co Vitruvio znamená?

Naše filosofie je nepřímo inspirována vitruviánským mužem, symbolizujícího rovnováhu mezi tělem, myslí a duší. Vycházíme z přesvědčení, že propojením těchto tří prvků může člověk dosáhnout opravdové produktivity a spokojenosti. Proto naše služby zahrnují komplexní přístup k rozvoji zaměstnanců, který spojuje fyzickou pohodu, duševní rovnováhu a osobní růst.

Roman Kunčar

Silný propagátor zdraví pro každého, který věří v sílu pohybu a zdravého životního stylu. Milovník pohybu, divadla i filozofických konverzací

Seznamte se s Romanem, milovníkem pohybu všeho druhu, smysluplných konverzací i posouvání lidí kupředu po všech stránkách. Už od začátku své kariéry trenéra měl nutkání poskytovat lidem přesah a nesoustředit se jen na trénink, a to mu zůstalo – ba ještě se to prohloubilo. Není to jen o pohybu a stravě.

Po studiu a 3 letech praxe jako osobní trenér v Anglii se rozhodl nabyté zkušenosti a svou filozofii šířit u nás, v Česku. Podle něj má na zdraví nárok úplně každý a pro každého jednoho z nás existuje jeho unikátní cesta.

Najít ji může být oříšek, ale pomáhat s tím lidem všech ražení je zkrátka jeho poslání, které si nesmírně užívá. Zkušenosti má jak se závodními sportovci, tak s lidmi bez závodních ambicí.

Mimo se označuje trochu za šaška a jeho přesah do umění je obrovský. Tíhne k divadlu i herectví a 12 let tančil street dance, miluje hudbu a učí se hrát na buben. Tanec ale rozhodně není jeho jediná pohybová zdatnost – hraje hokej, beach volejbal, tenis, silový trénink je pro něj neoddiskutovatelná součást.

Dozvědět se víceZobrazit méně

Šimon Bellovič

Vášnivý zastánce holistického zdraví s různorodým zázemím, které mu poskytuje přehled o potřebách běžných lidí i sportovních nadšenců.

Seznamte se se Šimonem, vášnivým zastáncem holistického zdraví. Díky pestré škále životních zkušeností se dokáže vcítit do potřeb jak kancelářských pracovníků, tak profesionálních sportovců a… všech mezi tím.

Znalosti ze studia Regenerace a výživy ve sportu, desíti let praxe osobního trenéra, zkušenost v závodních sportech, silovém tréninku a brazilském jiu-jitsu ho naučilo disciplíně, odolnosti a neustálé snaze o rozvoj mentálního i fyzického zdraví.

To se snaží předávat dále, ať už skrze osobní koučing, lektor ve škole pro osobní trenéry, nebo přednášející na workshopech.

Ve spolupráci s dalšími odborníky se snaží podporovat trvalé pozitivní změny v organizacích. Mimo profesní povinnosti se věnuje umění, duchovnímu růstu, cestování a hluboké lásce k jídlu a kávě. Šimonova cesta není jen o posilování fyzické síly, ale také o tom, jak si vážit prostých radostí života a pečovat o duši. Jeho vášeň, znalosti a přístup vytvářejí prostředí, v němž se jednotlivcům i organizacím může dařit.

Dozvědět se víceZobrazit méně
Praxe v oboru

8 let

Odkoučovaných hodin

15 000 +

Certikáty
BC. REGENERACE A VÝŽIVA VE SPORTU
Precision nutrition coach – level 1
PERSONAL TRAINER DIPLOMA – LEVEL 3
CERTIFIED LIFE COACH
Naši partneři:
tereza

“Měli jsme možnost spolupracovat s Romanem a jeho firmou několikrát. Oceňuji především velkou flexibilitu a možnost trénink nebo školení ušít dle potřeb firmy. Dále velmi dobrou angličtinu, která byla pro naši firmu plnou rodilých mluvčí zásadní. Zmínila bych také velmi dobrou komunikaci a profesionální přístup ve všech ohledech – od organizace až po realizaci.“

Tereza Trnková
HR manager @ FNZ group
kristyna

Na základě doporučení jsem se obrátila na Romana a Šimona, kteří se specializují na zdravý životní styl a poskytují školení v této oblasti. Jelikož jsme IT firma, potřebovala jsem školení, které naše zaměstnance bude hlavně bavit a ukáže jim, že cesta ke zdraví nemusí být vždy složitá. Celá spolupráce byla skvělá - komunikace, dohodnuté podmínky, flexibilita i samotné školení. Můžu tedy s důvěrou doporučit jejich služby 😊

Kristýna Říhová
HR manager @ Pixel Federation
petr

Vitruvio? Celá spolupráce probíhala hladce a na míru. Vše bylo skvěle uchopitelné, hlavně kvůli interaktivním workshopům, které jsou nejen praktické, ale i tak zábavné, že byste si mohli myslet, že jste na stand-up comedy show. A není překážkou, pokud máte v týmu anglicky mluvící, Vitruvio to zvládne s přehledem. Takže pokud hledáte něco, co posune vaši firmu a zaměstnance na novou úroveň, doporučuji vám poslat klukům pozvánku na kafe. Jsou to právě oni, kdo vám může pomoci dostat se tam, kam chcete.

Petr Oulehla
Owner @ Foxy cz

Články z oboru, videa i rychlé tipy.

Sledujte nás instagram @meetvitruvio