Jednorázové
workshopy

Rozšiřte své obzory

Po strop nabité praktické workshopy na nejčastěji probíraná témata. Interaktivní, dynamické, zábavné. Ideální volba pro firemní akci nebo jako ochutnávka naší magie.

SPÁNEK A SPÁNKOVÁ HYGIENA
TIME MANAGEMENT
POHYB A TRÉNINK
KAŽDODENNÍ VÝŽIVA
PREVENCE VYHOŘENÍ
VÝŽIVA VE SPORTU
OSOBNOSTNÍ ROZVOJ
MENTÁLNÍ FOKUS
RANNÍ/VEČERNÍ RUTINY

Osobní rozvoj a zdravé prostředí pro dobro vás i celé firmy

Benefity

Máte specifické potřeby?
Workshop vám rádi
uzpůsobíme!

pokud jste mezi oblíbenými workshopy nenašli “ten pravý”, neváhejte se nám ozvat. Společně najdeme vhodné řešení. Nebo zjistíme, že ještě lepší řešení bude zahájit dlouhodobou spolupráci.

Oblíbené workshopy

Pozitivní vliv na zdraví
a zvýšení energie

Ve zdravém těle zdraví duch? Toto pořekadlo rozhodně nebereme jako kované pravidlo, k pravdivosti však nemá daleko. Pomáháme zvyšovat vitalitu nejen jedinců, ale i celého prostředí, které pak podporuje zdravý životní styl.

Organizace času
a efektivita

Naše školení a nástroje vám pomohou lépe organizovat čas, prioritizovat úkoly a celkově zlepšit produktivitu. Získáte dovednosti a strategie, kterými dosáhnete nejen na dosud neobjevený výkon, ale také na neprůstřelnou prevenci vyhoření.

Pracovní prostředí
a produktivita

Pomáháme vytvářet inspirující a podporující pracovní prostředí, kde se zaměstnanci cítí motivovaní a plní energie. To vede ke zvýšení produktivity, kreativity a spokojenosti týmu jako celku.

3 návyky pro lepší život

PRO ZAMĚSTNANCE/MANAGEMENT
ONLINE/OFFLINE
CZ/EN

Kvalitu našeho života určuje kvalita našich každodenních návyků. V rámci tohoto workshopu si osvojíte tři nejvíce osvědčené návyky z oblasti výživy, pohybu a spánku, které jsme za naši kariéru nasbírali. Naučíme se také jak vůbec návyk identifikovat, přepsat, nebo rovnou vytvořit nový, což vám umožní učinit malé, ale důležité změny už zítra.

accept
Principy, které využijete už zítra
loving
Osvojení naprostých základů pro své zdraví
weights
Aplikovatelné pro pracovní i osobní život
To mě zajímá

Jak se správně hýbat

PRO ZAMĚSTNANCE/MANAGEMENT
ONLINE/OFFLINE
CZ/EN

Pokud by byl pohyb pilulkou, stal by se nejprodávanějším lékem.V dnešní době, která pohyb zrovna neusnadňuje, se snažíme učit lidi jak kompenzovat sezení, či nahradit tu dnes už pátou kávu trochou pohybu. Naším cílem je udělat z pohybu součást vašeho života skrze malé kroky, protože je to klíčový základ pro každého z nás.

happy
Praktické nástroje na pracoviště i domů
freedom
Svoboda ve vlastním těle
bolt
Zisk energie
cup
Okamžitě cítitelné výsledky
To mě zajímá

Jak mít příjemné konflikty

PRO ZAMĚSTNANCE/MANAGEMENT
ONLINE/OFFLINE
CZ/EN

To, co čtete, není oxymoron. Ať už jste na konflikty obrněni jakýmikoliv technikami, rozhodující je vždy nálada, se kterou do něj vstupujete a s jakou z něj vycházíte. A ta má velký vliv na naši realitu, schopnost řešit situaci nebo se vůbec soustředit. Přesně na ni se v tomto workshopu zaměříme.

team
Zvýšení kvality vztahů na pracovišti
focus
Vliv životního stylu na naši realitu
undestanding
Empatie v obtížných situacích
smile
Prevence vyhoření
To mě zajímá

Řízení energie a času jako superschopnost

PRO ZAMĚSTNANCE/MANAGEMENT
ONLINE/OFFLINE
CZ/EN

Omezené množství času si uvědomujeme. Co ale omezené množství energie? Naše schopnost soustředit se a být produktivní se přímo váže na kapacitu právě této vyčerpatelné a cenné jednotky. Naučíme vás spravovat nejen svůj čas, ale i energii. Pochopíte rovnováhu mezi produktivitou a pohodou, což povede k získání části svého času zpět.

time
Zisk času
bolt
Ovládnutí vlastní energie
smile
Prevence vyhoření
To mě zajímá
Naši partneři:
tereza

“Měli jsme možnost spolupracovat s Romanem a jeho firmou několikrát. Oceňuji především velkou flexibilitu a možnost trénink nebo školení ušít dle potřeb firmy. Dále velmi dobrou angličtinu, která byla pro naši firmu plnou rodilých mluvčí zásadní. Zmínila bych také velmi dobrou komunikaci a profesionální přístup ve všech ohledech – od organizace až po realizaci.“

Tereza Trnková
HR manager @ FNZ group
kristyna

Na základě doporučení jsem se obrátila na Romana a Šimona, kteří se specializují na zdravý životní styl a poskytují školení v této oblasti. Jelikož jsme IT firma, potřebovala jsem školení, které naše zaměstnance bude hlavně bavit a ukáže jim, že cesta ke zdraví nemusí být vždy složitá. Celá spolupráce byla skvělá - komunikace, dohodnuté podmínky, flexibilita i samotné školení. Můžu tedy s důvěrou doporučit jejich služby 😊

Kristýna Říhová
HR manager @ Pixel Federation
petr

Vitruvio? Celá spolupráce probíhala hladce a na míru. Vše bylo skvěle uchopitelné, hlavně kvůli interaktivním workshopům, které jsou nejen praktické, ale i tak zábavné, že byste si mohli myslet, že jste na stand-up comedy show. A není překážkou, pokud máte v týmu anglicky mluvící, Vitruvio to zvládne s přehledem. Takže pokud hledáte něco, co posune vaši firmu a zaměstnance na novou úroveň, doporučuji vám poslat klukům pozvánku na kafe. Jsou to právě oni, kdo vám může pomoci dostat se tam, kam chcete.

Petr Oulehla
Owner @ Foxy cz